Jaki kask na motocykl

Jeśli potrzebujesz kaski motocyklowych, koniecznie sprawdź hjc-kaski.pl.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wyprawy – kask to obligatoryjny element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motor, czyli który? / Właściwy kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto wybrać kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najlepiej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są różne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym poszczególne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są najbardziej komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na domiar tego mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to doskonała marka, ceniona przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są niezmiernie lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Adres firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]