Zalety ekspresów do kawy Nivona

Kawa to smaczny napój, którym od tysięcy lat delektują się całe generacje jej entuzjastów. Wielu ludzi nie wytrzyma dnia bez choć małej jej filiżanki, a niektórzy spożywają ją nawet bez ustanku. Przeważnie zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednak prawdziwi pasjonaci kawy kupują ją w ziarnach i często poszukują wysokiej jakości urządzeń, dzięki którym wyzwolą z nich pełny smak. Z myślą o nich powstały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – idealny do mieszkania i hotelu

Pomimo iż Nivona jest dość młodą marką (pojawiła się na początku XIX w.), to dobitnie podkreśliła już swoje istnienie w sektorze sprzętu dla kawoszy. Wraz z opracowaniem kolejnych modeli ekspresów wypracowuje sobie coraz większy szacunek koneserów kawy, głównie z tego powodu, że produkuje wysokiej jakości ekspresy w nadzwyczaj rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona charakteryzuje gustowny design, utrzymany w neutralnej kolorystyce czerni, szarości oraz bieli. W ten sposób będą doskonale prezentować się w restauracjach oraz biurach, jak i w kuchni prywatnych mieszkań. I chociaż mają wiele funkcji, są to urządzenia niezmiernie nieskomplikowane w eksploatacji, z którym nie sprawi trudności swojemu właścicielowi.

Ekspresy do kawy Nivona – poznaj ich najlepsze funkcje

Ekspresy do kawy marki Nivona z serii CafeRomatica mają wiele pomocnych funkcji. Z częścią z nich, m.in. z modelami NICR 759 i NICR 779 można zintegrować się za pośrednictwem Bluetooth i w ten sposób sterować nimi z poziomu urządzenia mobilnego. Ekspresy do kawy Nivona mają też zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wyciągnąć z roztartych ziaren ich głęboki smak. Opcja “Moja kawa” pozwala z kolei na zapamiętanie osobistych konfiguracji przygotowania napojów. Przy użyciu opcji Easy-Spumatore (dostępnej m.in w ekspresie NICR 670) błyskawicznie zrobimy smakowitą piankę do latte. Co istotne, ekspresy Nivona można bez trudu utrzymać w czystości.