Rolety zaciemniające – stuprocentowa kontrola światła

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia będzie najlepszym wyborem? Kiedy warto postawić na pełne zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli ilości światła to nie jedyna ich ciekawa właściwość. W przypadku rolet 100% zaciemniających jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie dzień noc już nie. Który model najlepiej spełni oczekiwania w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz odpowiedź.

Atuty rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień i noc

Całkowita kontrola nad ilością promieni słonecznych docierających do wnętrza to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg zbliżonych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to możliwość montażu takich rolet zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Pozostając w temacie montażu – jest on niezwykle łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać śrub i gwoździ oraz wiercenia. Z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień noc da sobie radę każdy.
Wiele opcji kolorystycznych do wyboru powoduje, że te produkty będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień noc występują też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasków materiałów w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem ozdabiającym mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Trójmieście i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są wykonywane przez wielu czołowych producentów i marek. W czasie zakupów polecamy wybór polskiej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Na specjalne życzenie klienta istnieje również opcja spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie posiadających standardowych wymiarów.