Kuchnia na wymiar, czy zabudowa modułowa? Co wybrać?

Sprawdź informacje o kuchniach na zamówienie.

Kuchnie na indywidualne zamówienie oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można bez trudu zamontować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, jakie potrzebują szybko oraz bez trudu wyposażyć własną kuchnię. Są jednak w większości wypadków mniej elastyczne aniżeli kuchnie na zamówienie oraz mogą mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niepospolite wnętrze i konkretne wymagania internautów w dużym stopniu ograniczają zalety kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na indywidualne zlecenie to usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zamówienie może być właściwym rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, układzie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie efektywna i ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest również dobrym rozwiązaniem, jeżeli pragnie się uzyskać nadzwyczajny oraz niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia oraz perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, zgrabnych oraz nowoczesnych mebli kuchennych na zamówienie na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Adres firmy:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]