Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Okiennicę wewnętrzną kupisz na skyshutters.pl.

Projektując wystrój pomieszczenia, z rzadka poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Najczęściej wybiera się klasyczne aranżacje, czyli zasłony i firany, które czasem łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno mniej rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Cechy charakterystyczne okiennic ozdobnych shutters

Najważniejszą właściwością shuttersów (bądź też po polsku – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tych okiennicach ozdobnych poruszają się, tym samym można ustawiać je pod różnymi kątami, zależnie od fantazji mieszkańców. Wykonuje się je z polichlorku winylu (PCV), drewna, a także z płyt pilśniowych. Okiennice wewnętrzne shutters montuje się przeważnie na oknach, aczkolwiek bardzo dobrze sprawdzą się też na drzwiach czy w szafach. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w polskich domach widuje się nadal stosunkowo rzadko, ale każdy z nas na pewno kojarzy je z telewizji bądź kina, gdyż tego rodzaju okiennice są często stosowane na obszarach z cieplejszym klimatem, czyli w Afryce Południowej oraz w Australii.

Shuttersy pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych

Oprócz tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters świetnie się prezentują, mają one również przydatne funkcje. Z ich sprawą można w pasywny sposób regulować wykorzystanie promieni słonecznych: latem hamować nagrzewanie się wnętrz, a zimą – zatrzymać ciepło na dłużej. Shuttersy wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i nie ma przeważnie przeszkód, aby umieścić je na większości ram okiennych. Produkuje i montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niezwykle wytworny wygląd, dzięki czemu podnoszą wartość domu. Trzeba też podkreślić, iż shuttersy reguluje się bez użycia linek, co rodzice małych dzieci czy posiadacze psów i kotów, które zagmatwać dyndające żyłki, uznają zapewne za sporą zaletę.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]