Kompleksowa pomoc prawna

Nasza kancelaria jako grupa prawników – radców prawnych i aplikantów radcowskich – udziela Klientom kompleksową pomoc prawną z różnych dyscyplin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie rodzinnym, prawie cywilnym i prawie pracy. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Świadcząc pomoc prawną wykorzystujemy szerokie doświadczenie pozyskane przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Doradztwo prawne dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni pojawiają się u naszych prawników z zadaniami prawnymi związanymi z alimentami, kontaktami i rozwodami. Współdziałanie w tego rodzaju sprawach opiera się w dużej mierze na zrozumieniu sytuacji osoby korzystającej z pomocy prawnej oraz dopasowanie do jej indywidualnych potrzeb stosownego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jednakże zależnie od stanu faktycznego proponujemy również pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które mogą mieć wpływ na szybsze zakończenie sprawy oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria asystuje w opracowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również świadczy obsługę prawną w już trwających postępowaniach spadkowych.

Pomoc prawna dla firm i spółek

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla firm i spółek. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, świadczymy pomoc prawną z zakresu praw pracowniczych, prawa podatkowego, prawa administracyjnego czy prawa handlowego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wynikające współpracy z różnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, wyszukując adekwatne rozwiązania prawne, także w jednostkowych sprawach.