Zwiększ rozpoznawalność firmy dzięki wirtualnemu spacerowi 3D

Wirtualny spacer VR. Kliknij tutaj, aby skorzystać z usług profesjonalistów.

Wnętrza 3D to świetny sposób na przedstawienie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których planują korzystać. Dla wielu osób sposobność obejrzenia takiego lokalu przed podpisaniem umowy jest bardzo istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego powinno się to robić? Odpowiedź przedstawiamy poniżej.

Do czego służy wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie kilkunastu fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład wszystkich wnętrz, a my możemy go zbliżać, przesuwać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do ogólnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, można również wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż prócz przeglądania samego modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa lub hotelu, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem myszki do wybranego lokalu, a następnie rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość również przemieszczać się do sąsiednich pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Gdzie warto zamieścić model 3D?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo zademonstrować odbiorcom wybrany budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania hotelu, warsztatu czy restauracji, jak również w prosty sposób zademonstrować znacznemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży budynku, aby przyszli nabywcy mieli możliwość wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto wykonywać z kilku powodów. Pierwszy z nich to sposobność opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w wizytówce Google Moja Firma lub dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje też doskonałą możliwość nakłonienia klientado wybrania naszych usług. Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę zaczną mieć do niej o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to także wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – mimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy zamówić jego przygotowanie u doświadczonego fotografa.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]