Wynajem apartamentów w Zakopanem – jak szukać pośród setek ofert?

Zakopane to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowościturystycznych w Polsce. Jakie atrakcje oferuje ono zwiedzającym? Jakimi kryteriami należy się kierować postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – baza noclegowa oraz najważniejsze atrakcje

Umiejscowione u podnóża najwyższego pasma Karpat Zakopane przyciąga zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Atrakcje znajdą tu różne grupy przybyszów – Ci zainteresowani skorzystaniem z tras zjazdowych, pasjonaci spacerów po górach, jak również imprez sportowych. Na umiejscowionej w Zakopanem największej polskiej skoczni narciarskiej, tj. Wielkiej Krokwi, odbywają się konkursy, podczas których współzawodniczą zawodnicy ze wszystkich stron świata. Turyści mogą też przejechać się kolejką linowo-terenową „Gubałówka” bądź pokonać jedną z pieszych tras turystycznych – między innymi na Giewont, przez Dolinę Małej Łąki bądź na Kasprowy Wierch. Na co warto zwrócić uwagę zanim postanowimy o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Warto w pierwszej kolejności sprawdzić, jakie udogodnienia oferuje wybrany punkt noclegowy, a także czy posiada atrakcje dla dzieci, np. plac zabaw. Niezmiernie ważna jest również lokalizacja – poszukiwane są zarówno apartamenty w centrum miasta bądź w pobliżu tras turystycznych, jak i kwatery na uboczu.

Posłużyć się wyszukiwarką, by znaleźć wygodne apartamenty w Zakopanem

Baza noclegowa w Zakopanem jest niezwykle rozbudowana – w miejscowości dostępnych jest sporo noclegów, które spełnią oczekiwania wyjątkowo wymagających przyjezdnych. Do wyboru są m.in. rezydencje, apartamenty (również typu studio) czy domki. Na przybyszy oczekują rozmaite udogodnienia, które sprawią, że pobyt w Zakopanem jest niewymownie komfortowy – co poniektóre domki są wyposażone w palenisko, mają w ofercie dostęp do SPAjak również gwarantują najemcom podstawowe urządzenia AGD (pralkę, lodówkę, żelazko) i RTV (telewizor, radio). Nowocześnie urządzone rezydencje i domy pozwalają odprężyć się po intensywnie spędzonym dniu na stoku. Decydując się na wynajem apartamentów warto także dowiedzieć się, czy dany nocleg dysponuje parkingiem, a także czy można przyjechać tam ze zwierzątkiem – np. jeśli planujemy wziąć ze sobą psa. Szeroki wybór ofert udostępniają portale internetowe umożliwiające dzielenie ogłoszeń według najrozmaitszych kryteriów. Dzięki łatwemu w obsłudze katalogowi w mgnieniu oka znajdziemy apartament lub domek wolny w konkretnym terminie, który gwarantuje plac zabaw dla najmłodszych, miejsce parkingowe i ma widok na Tatry.

Adres firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]