Wygodny transport busem do Niemiec

Niemcy to jeden z najczęściej wybieranych kierunków podróży – według szacunków agencji pracy planuje tam wyjechać nawet co piąta osoba zainteresowana emigracją zarobkową. Dlaczego Polacy tak chętnie wyjeżdżają za Odrę? Jaki środek transportu najczęściej wybierają?

Przewozy Polska-Niemcy – komfortowo i bezpiecznie

Według aktualnych statystyk w Niemczech mieszka ponad pół miliona Polaków – nasi rodacy wyjeżdżają za Odrę w głównej mierze w celach zarobkowych. Niemcy są także obiektem zainteresowania turystów, ale Polaków przyciągają też sklepy czy koncerty gwiazd muzyki. W jaki sposób podróżujemy? Duża część osób wybiera komfortowo wyposażone busy Polska-Niemcy, które gwarantują bezpieczne i wygodne dotarcie do celu. Popularnością cieszą się przewozy Polska-Niemcy realizowane przez poEuropie.pl – firma zapewnia komfortowo wyposażoną flotę pojazdów, które docierają m.in. do miast na trasie Brema, Berlin, Hanower, a także Moguncja, Würzburg czy Bamberg. Busy z Polski do Niemiec obsługują województwo świętokrzyskie, podkarpackie, dolnośląskie, małopolskie, opolskie i śląskie.

Busy do Niemiec w formule door-to-door

Liczysz na wygodną podróż i sprawne dotarcie do miejsca docelowego? Bogato wyposażone busy do Niemiec spełnią Twoje oczekiwania. Pojazdy, które zapewnia przewoźnik wyposażone są w wygodne fotele, posiadają dwustrefową klimatyzację i zapewniają podróżnym dużo przestrzeni. Przewozy realizowane są busami typu Ford Transit, które cyklicznie przechodzą badania techniczne i gwarantują komfortową podróż. Busy Niemcy-Polska posiadają na pokładzie odtwarzacz DVD, a także bezprzewodowy internet Wi-Fi na terenie Polski.