Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Szukasz więcej informacji o finger food cateringu? Dobrze trafiłeś! Wejdź na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Urządzenie nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudne, o ile mamy mnóstwo wolnego czasu na zamawianie niezbędnych produktów i napojów, jak również następnie samodzielne przyszykowanie z nich apetycznych przekąsek dla gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie oznacza to też, że powinno się porzucić zamiar uczczenia istotnej rocznicy. W takim przypadku można poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Czym jest catering kanapkowy?

Catering kanapkowy, nazywany również finger food cateringiem, to usługa skierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, jednak decydują się na nią dość często także osoby prywatne oraz różne stowarzyszenia planujące wytworne spotkania. Polega ona na dostarczenie na event posiłków z gatunku finger food, a więc maleńkich przekąsek, które da się zjeść bez siadania przy stole i nie używając widelca. Idealny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerza – to danie na “raz”. Finger food to przeważnie sandwicze, tartoletki warzywne oraz owocowe lub roladki. Ten model cateringu rewelacyjnie sprawdza się na uroczystościach, gdzie zależy nam na zapoznaniu się wszystkich gości. Umożliwia on prowadzenie długich pogawędek i jednocześnie nie sprowadza kontaktu wyłącznie do gości siedzących przy jednym stoliku.

Catering kanapkowy – wspólny stolik dla wszystkich gości

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi dostrzegą atuty, jakie niesie zlecenie organizacji cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu. Po pierwsze, w ten sposób rozwiązuje się problem związany z rozstawieniem stolików oraz stresu z usadzaniem gości imprezy. Gorące i zimne napoje oraz potrawy ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to niezmiernie wygodne głównie w mniejszych salach, w których ustawienie optymalnej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Catering przekąskowy natychmiast powoduje też, że impreza ma mniej formalną, luźniejszą atmosferę. Wypada zaakcentować, iż menu z poręcznych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli wyrafinowane obiady, a jednocześnie zapewnia więcej opcji dopasowania ich do gustów żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do kuchni, a to nierzadko bywało główną komplikacją przy urządzaniu wydarzeń firmowych.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]