Wybierz komfort – VIP TAXI w Krakowie

Ekskluzywne przewozy osób na terenie Krakowa to oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych. Przejrzyjmy detale tej oferty i sprawdźmy kto korzysta z VIP TAXI .

VIP TAXI w Krakowie – znakomita flota pojazdów

VIP TAXI w Krakowie obejmuje przewóz osób i walizek na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie kraju. Szofer zaproponuje pomoc z bagażami, podjedzie pod terminal, a także może odebrać nas po podróży. Sposób płatności jest bardzo różnorodny – możemy uiścić opłatę tradycyjnymi banknotami lub przez terminal płatniczy oraz np. w euro. Z usług najczęściej korzystają członkowie zarządu dużych firm, która przyjeżdża do stolicy województwa małopolskiego na różnego rodzaju szkolenia lub negocjacje z klientami. Pragnie ona przede wszystkim świetnej floty pojazdów, bezproblemowego dowozu na miejsce i wytwornych warunków. Przedstawiciele tych firm najczęściej są przewożeni ekskluzywnymi pojazdami, np. Mercedesem klasy S, gdyż jest on niezawodny i prezentuje się pięknie.

VIP TAXI – sportowcy i aktorzy

Z VIP TAXI Kraków jeżdżą też osoby indywidualne, często bardzo zamożne oraz gwiazdy – piłkarze czy aktorzy. Z reguły pragną błyskawicznie przejechać z hotelu na lotnisko, liczą również na grzeczną załogę. Samochody są w pełni wyposażone, mają klimatyzację, skórzaną tapicerkę. Kierowcy VIP TAXI to osoby biegle posługujące się językiem angielskim, doskonale przygotowane do pracy.