Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Potrzebujesz przygotować wirtualny spacer Nowy Sącz? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na http://bit.ly/32uDXWI

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do następnych punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element Google przekierowuje nas do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Czy warto aktywować wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – dość szybko wykonają taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Można też zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. gabinet dentystyczny bądź restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, by zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]