Wirtualny spacer a promocja firmy w Mapach Google

Odszukaj fachowców, którzy wykonają wirtualny spacer VR

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie obowiązkowy punkt reklamy marki w internecie. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej miejscowości. Od teraz jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych firm, marek bądź usług. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy wykonać kilka kolejnych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma wszystkich aktualnych danych, dodanie estetycznych zdjęć, adresu www naszej strony internetowej i stosownego opisu firmy. Jest również inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało firm go używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer VR – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i zaglądać do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak mało przedsiębiorstw decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma dużo zalet i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia oraz wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszego sklepu, hotelu czy kliniki, znacznie łatwiej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wydane środki na stworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]