Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Kraków lotnisko parking. Uzyskaj więcej wiadomości.

Szybkość, wygoda oraz sposobność trafienia nawet w najbardziej oddalone zakątki świata – to nadrzędne plusy lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zdobył olbrzymie uznanie. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie problem dotarcia na lotnisko – a multum osób w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne problemy połączone z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój pojazd, bowiem parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, dzięki czemu nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezwykle przydatne w czasie silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Decydując się na usługi oferowane przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się też wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Na dodatek klienci mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]