Uszkodzony iPhone może znowu działać! Dostarcz go do Serwisu Apple Warszawa

Dowiedz się, komu zlecić wymianę szybki iPhone.

Tablety, smartfony i laptopy stały się niezbędną częścią naszego życia osobistego oraz zawodowego, skutkiem tego nabywając te akcesoria zwykle wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką renomą cieszą się od dawna produkty firmy Apple, które pomimo bardzo dużej ceny w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych firm, z roku na rok zdobywają sobie miliony kolejnych użytkowników. Jednak nawet sprzęt wysokiej klasy może stracić swoje właściwości albo się zepsuć w rezultacie nieostrożnego użytkowania. Co nie świadczy o tym, iż natychmiast trzeba wymienić go na nowy – warto bowiem oddać go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana szybki i małych podzespołów – co zlecisz Serwisowi Apple Warszawa?

Ci, którzy mieli produkty Apple wiedzą z pierwszej ręki, że te urządzenia funkcjonują płynnie latami, jakkolwiek nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które powstają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która z upływem czasu zmniejsza swoją pojemność, wymianę szybki tylnej i przedniej, rozbitych na skutek mocnego uderzenia w urządzenie, a także wymianę innych małych elementów jak niedziałający mikrofon lub niesprawny układ U2. Eksperci serwisu będą wsparciem również w przypadku zamoczenia iPhone’a czy konieczności odzyskania z niego straconych danych.

Kiedy skończy się gwarancja napraw telefon w Serwisie Apple Warszawa

Póki smartfon ma obowiązującą gwarancję wiele napraw bez przeszkód zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Przeszkody pojawiają się po wygaśnięciu gwarancji, bowiem naprawa nawet małych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość pokaźne koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Szczęśliwie na terenie naszego kraju, przeważnie w dużych miejscowościach jak Warszawa, pracują serwisy iPhone przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z wieloletnią praktyką nawet w parę minut potrafią zrealizować naprawę telefonów tej marki zarówno nowszej, jak i starszej generacji, sprzedawanych w okresie minionego dziesięciolecia, a więc:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS i XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w okolicy zamieszkania brak serwisu serwisu Apple i nie masz możliwości telefonu przynieść samemu do punktu, szukaj fachowców, którzy przyjmują zamówienia serwisu iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim usługodawcą jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Adres firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555