Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Szukasz aktualnej oferty lokalu na urodziny? Idealnie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Często w przypadku różnych rocznic, imienin czy urodzin nie organizujemy żadnych spotkań z rodziną oraz znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednakże są takie ważne życiowe momenty, których huczne obchodzenie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezapelacyjnie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Szukasz salę na osiemnaste urodziny – wybierz taką z dużą salą taneczną

Wraz z ukończeniem 18 lat zachodzi dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa pić i nabywać alkohol, oddawać głos w wyborach, może założyć biznes czy ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność zorganizowania wielkiej imprezy z kolegami. Da się ponownie wyprawić “domówkę”, lecz czy taka zabawa będzie się sporo różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Zatem lepszą drogą jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Częstokroć kilku przyjaciół postanawia zorganizować wspólną imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, ale jednocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących dużą salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy wyśmienite menu imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij salę urodzinową z możliwością wyjścia do ogrodu – w gorące dni można postawić w nim duży namiot i urządzić grill.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Nie ukrywajmy zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od napojów wyskokowych. Radzimy z tej przyczyny koniecznie zadbać o to, aby niepełnoletni, a takich może nie brakować pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Właściwa dekoracja sali również jest niezwykle ważna, aby zaproszeni kompletnie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Trzeba więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie ścian według podanych wytycznych, a także dobrze rozstawi stoły z napojami i przekąskami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie świetnie sprawdza się menu typu finger food, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje kartę dań zarówno do charakteru imprezy, jak i do budżetu oraz budżetu klienta.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]