Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu wykrzywienia i zniszczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle działają również czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]