Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Kliknij tu i dowiedz się, komu zlecić organizację imprez firmowych w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, których intencją uformowanie trwałych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby celebrować podpisane kontrakty, a także różne bankiety dla klientów biznesowych, szkolenia czy konferencje. Takie wydarzenia muszą być należycie zaplanowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

Na co zwrócić uwagę wybierając lokal na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie posiadamy w budynku firmowym pojemnych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich gali, trzeba szukać ofert wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych gości uroczystości. Kluczowe jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim wystrojem do rangi urządzanego wydarzenia. Ważne gale dla akcjonariuszy firmy, w czasie których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w byle jakim lokalu. Warto w takich wypadkach zaplanować event w klimatycznym miejscu, które stanowczo zaakcentuje ważność wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę zaproszeni będą uczestnicy nie mieszkający w bliskim sąsiedztwie lokalu, powinno się wybrać salę, zlokalizowaną w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering kompetentnej firmie

Planując wydarzenie firmowe nie można przegapić tak ważnego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Idealnym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazane miejsce smakowitych dań dla obecnych, ale także pomoże w doborze menu i zajmie się rozstawieniem stolików. W trakcie pokazowych gal wskazane jest również zagwarantowanie gościom perfekcyjnej obsługi. Warto zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy podadzą potrawy do stołu w zgrabny sposób oraz doświadczonych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, lecz i zdumiewające wizualnie dania.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]