Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Jeżeli szukasz więcej wiadomości dotyczących wykonania projektów mieszkań Kraków, zajrzyj na http://bit.ly/2MDseSJ

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]