Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/ dowiesz się, kto oferuje catering weselny w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, będące z reguły istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak wesela, chrzciny lub komunie, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko blisko stu gości. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę zaplanować jadłospisu, a następnie naszykować i dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie będzie trwać parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł wysoki popyt na catering weselny.

Czy opłaca się zamówić catering na wesele?

Planowanie imprezy weselnej to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na ustalanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, wybór ozdób sali i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia stosownej ilości zakąsek i napojów podawanych w czasie imprezy, a co istotne – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. na weselu musi mieć należytą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, że stoły będą cudownie przystrojone i poprawnie nakryte, potrawy będą wyborne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie podawać gościom następne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, managerów oraz szefów kuchni, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych w plenerze.

Catering na wesela – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela rządzą się własnymi zasadami, tak w kwestii atrakcji dla gości, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, deserów i trunków zgodnych z konwencją wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy lub otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Klient może zatem osobiście złożyć jadłospis z sugerowanych dań. Trzeba jednakże zaznaczyć, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie kontrahenta zgadzają się przyrządzić indywidualne kompozycje potraw.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]