Prezentacja firmy w Business View

business view małopolska

Business View to nowoczesna metoda prezentacji pomieszczeń różnego rodzaju budynków publicznych, np. firm, dostępna dla odbiorców na stronach portalu Google. Bazuje na pomyśle tzw. wirtualnej wycieczki oraz wielu zdjęć szerokokątnych. Zobaczmy więc, do czego wykorzystywana jest ta niezwykła prezentacja.

Business View – co to za usługa?

Dzięki koncepcji Google Business View możemy sprawdzić w jaki sposób prezentuje się konkretny budynek od środka. Z usługi możemy skorzystać zarówno używając zwykłej witryny Google – wyszukując nazwę firmy (co spowoduje, że wizualizacja będzie widoczna z boku wyników wyszukiwania), jak również przez usługę mapy Google. Jest to znakomita forma promocji przedsiębiorstwa, stanowiąca uzupełnienie strategii marketingowej w sieci – odbiorcy najczęściej szukają danych o punktach usługowych: kinach, pubach, basenach czy salonach fryzur.

Jak można skorzystać z Business View?

Skorzystanie z usługi Business View może zagwarantować wymierne profity nie tylko obiektom zlokalizowanym w rozległych miastach tj. Kraków czy Wrocław. Należy zaznaczyć bowiem, że ten model promocji zapewnia też zwiększony ruch na firmowej witrynie internetowej, z tego powodu warto z tego skorzystać. Wszystko, co musimy zrobić, to poszukać wyspecjalizowanego fotografika, który wykona serię fotografii panoramicznych, zgodnie ze standardami Google.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]