Pozycjonowanie w skrócie

Pozycjonowanie stron Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb

Pozycjonowanie stron internetowych to wiele prac dążących do poprawienia obecności stron w organicznych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w SERP, tym więcej odwiedzin na witrynie, co ostatecznie prowadzi do zwiększenia przychodów firmy. Innym plusem tego działania jest wzmocnienie rozpoznawalności produktu, usługi albo samego brandu.

Algorytm Google wartościuje każdą stronę internetową na podstawie blisko 200 najrozmaitszych faktorów. Rezultat tej diagnozy przesądza o tym, na której pozycji strona lub jej podstrona pojawi się internaucie w SERP na konkretną frazę. Za niezmiernie ważne czynniki rankingowe specjaliści do spraw SEO uznają m.in. jakość treści, prędkość ładowania, jak również linkowanie (on-site oraz off-site).

Wyszukując w wyszukiwarce Google jakieś słowo, użytkownik dostaje listę stron, które algorytm uznał za najlepiej odpowiadające na szukane hasło. Jakie strony wyświetlają się w rezultatach wyszukiwania wyżej niż inne? Najczęściej te, których treść jest niepowielona z innych witryn oraz odpowiednio nasycona przemyślanymi frazami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest również szybkość wczytywania się witryny (nie tylko w wersji na urządzeniach przenośnych, lecz i desktopowej), poprawnie wykonane kodowanie, a także jakość linków przychodzących do naszej strony.

Pozycjonowanie stron i sklepów www – powierz je ekspertom z agencji SEO

Google systematycznie zmienia algorytm, dlatego zaleca się zostawić optymalizację i pozycjonowanie sklepów oraz stron internetowych specjalistom. Właściwym wyborem jest agencja SEO, która ma wieloletnią praktykę w takich działaniach. W takich agencjach zatrudnionych jest wielu specjalistów nie tylko od SEO, lecz także kreatywnego pisania i kodowania. Zlecając pozycjonowanie zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone czas i środki można przeznaczyć na inne akcje marketingowe, które również podniosą przychód firmy.

Otwierasz firmę? Pozycjonowanie w Google jest teraz koniecznością!

Pozycjonowanie to w głównej mierze oferta adresowana do właścicieli stron www, które służą do prezentacji i sprzedaży produktów albo usług firmy. Prowadząc nawet niszowy biznes niewyobrażalne jest obecnie nie posiadać strony firmowej lub ją uruchomić, natomiast nie dbać o jej pozycjonowanie. Biznesowi rywale nie śpią w staraniach o dotarcie do nowych klientów. Według szacunków blisko 97% osób poszukuje online opinii o lokalnych usługach, co jasno wskazuje do jak dużej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A wyświetlenie się adresu strony lub sklepu w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w Google ogromnie zwiększa szansę, iż internauta wybierze nasze usługi.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]