Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pozycjonowanie Krakow - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Powszechność internetu oraz łatwość korzystania z niego do znalezienia potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, iż każda marka chce aktualnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych przedsiębiorstw, które funkcjonują jedynie w określonym województwie czy też wręcz w jednym mieście, np. w Lublinie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla małych firm

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stacjonarnych używają najczęściej fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę danej miejscowości, np. “hydraulik kraków”, “sklep obuwniczy kraków” lub “restauracja włoska kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych podmiotów na zademonstrowanie swojej oferty docelowym klientom, przebywającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO zorientowane są na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i projektowaniem stron www od blisko 15 lat. Przez te lata gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i tym samym dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building oraz rozbudowę treści. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]