Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Znajdź fachowców, którzy wykonają zdjęcia 360 stopni

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezwykle popularna i stosunkowo nowa metoda prezentowania wnętrz lokali gastronomicznych czy firm. Przeważnie widzimy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki prezentujemy poniżej.

Czym są zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod różnymi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia sprawia wrażenie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na oglądanie lokalu, nieruchomości bądź budynku poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu przygotowuje się z pomocą specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników jedyne co odróżnia je od standardowych zdjęć cyfrowych jest sposobność wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem obrócenia go w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to bardzo dobra metoda na popularyzację Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia pomieszczeń lokalu gastronomicznego, biura czy hostelu. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej interesująca i pomaga wnikliwie poznać oglądane miejscem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaprocentuje o wiele większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto użyć na Facebooku przede wszystkim kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na odpowiednio wyposażonych wnętrzach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale też jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy lub nakłonić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij specjalistę!

Przygotowanie zdjęcia 360 stopni, chociaż teoretycznie można zrealizować na własną rękę, jednakże do celów biznesowych opłaca się wybrać wykwalifikowanego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsza opcja? Zlecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność przygotowania wysokiej jakości fotografii, które dodatkowo będą ciekawsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna czy droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów zalecanych przez Google do opracowania panoram sferycznych. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i opublikowali wyznaczoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]