Parking przy Balicach – zalety i udogodnienia

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz wygodnie dojechać do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking w Balicach – dojedź na lotnisko własnym samochodem

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować auto na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony położony niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – urządzenie rozruchowe i kompresor

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia ochronę przed osobami niepowołanymi. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wakacjach za granicą nie będziesz w stanie włączyć samochodu? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić bezpośrednio po przyjeździe lub przelewem internetowym.