Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Kraków lotnisko parking długoterminowy. Dowiedz się więcej na pandaparking.pl.

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Czy opłaca się korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy również darmowy dowóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]