Opieka nad grobem

Jeśli chcesz zamówić opiekę nad grobami Kraków, zajrzyj tu

Oblicze pomników naszych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również pochodne usługi, takie jak montaż ławek lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, które będziemy musieli opłacić osobom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – gdy wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Jeśli natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek co miesiąc, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są także od wielkości nagrobków, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]