Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Jeśli interesuje Cię korzystna oferta lokalu na wesele, zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli narzeczeni zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie najlepszego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając salę na wesele narzeczeni powinna uwzględnić kilka dość ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę uczestników zabawy, żeby mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, aby mieli salę do tańca. Dodatkowo nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego będzie łatwa. Jeśli na wesele poproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, powinno się szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc dekoracja stołów, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i wybranie menu. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na ponad setkę gości

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządza się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić 130 gości. Imprezę można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała około 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Podróż gości z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż 30 minut.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]