Doradca w przetargach. Na czym to polega?

Co powinieneś wiedzieć o przetargi doradztwo?

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa w wielu przypadkach ma profil kompleksowy i obejmuje niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach zawiera kolejność aspektów. W wypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie i prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz ofert, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, które specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są nienagannie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają też kolosalne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i poradą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Adres firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]