Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

Więcej szczegółów o projektowaniu stron internetowych Kraków

Funkcjonalność stron internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny www należy nie tylko opierać się na względach estetycznych, ale także przyzwyczajeniach użytkowników – jeśli nawigacja na stronie będzie dla nich przyczyną trudności, od razu wejdą na inną stronę i zdecydują się na towary konkurencji. Żeby zatem strona dała nam spodziewane zyski, należy zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak wygląda właściwie stworzona witryna? Co zrobić, by użytkownicy nie opuścili jej zbyt prędko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną zasadą, jaką należy sugerować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych części portalu – ściągną wtedy wzrok użytkownika i nakłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to można dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na ekranie. Ważne jest także to, żeby główne elementy strony umieścić na osi, po której porusza się uwaga użytkownika – to kwestia rozwiązań od lat stosowanych w sieci.

Zleć projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie dobrej strony internetowej nie jest proste. W razie witryny firmowej nietrafionym rozwiązaniem okaże się zatem amatorskie jej przygotowanie. By mieć pewność, że witryna będzie generować korzyści, warto powierzyć to specjalistom – zwłaszcza agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]