Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Aktualna oferta usług cateringowych w Krakowie.

Gdy planujesz wystawny event rodzinny czy firmowy, na który spraszasz sporą liczbę uczestników, na ogół nie będziesz mógł samodzielnie zadbać o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i popularne przekąski w hipermarkecie – prestiżowe wydarzenia najczęściej potrzebują uroczystej oprawy również w kwestii dań. Wtedy nie wypada stawiać na stolikach uczestników zwykłych ciasta oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Jakie formy cateringu świadczą doświadczone podmioty?

Firmy wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringowych z reguły proponują parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji wesel, chrzcin albo komunii. Oferty te są starannie dostosowane do wymogów konkretnych wydarzeń, przez co znacznie różnią się od siebie m.in kosztem i listą dań dostępnych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą jasno zaprezentować własne oczekiwania, a przy tym być też otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera organizacja eventów różnego rodzaju to codzienność, zatem doświadczenie zdobyte w tej branży umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu wszystkich naszych gości.

Usługi cateringowe – dania przyrządzone przez najlepszych kucharzy

Przyrządzanie poczęstunku choćby dla skromnej grupy gości bywa uciążliwym zadaniem, przede wszystkim wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na organizację innych ważnych aspektów eventu. Daje to także sposobność zaserwowania uczestnikom fenomenalnych posiłków przygotowanych przez najlepszych kucharzy. Warto jednocześnie zaakcentować, iż istotnym przymiotem potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale także ich prezentacja. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają również swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]