Catering okolicznościowy – obsługa małych i dużych imprez rodzinnych

Catering okolicznościowy - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz celebrować go wraz z rodziną i kolegami. Niestety jest to znaczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i podjąć je pysznymi daniami i napojami. Możesz postarać się naszykować je samemu, jednakże przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest wygospodarować na to czas. Dodatkowo to twoja uroczystość i chcesz się nią cieszyć, a nie robić za kelnera czy sterczeć w kuchni. Z tego powodu przygotowanie posiłków na rodzinne imprezy polecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie dań zleć profesjonalistom!

Gdy wymienia się usługę cateringu gros osób myśli przede wszystkim o imprezach biznesowych lub cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy rzeczywiście dużej liczbie uczestników rozważał on opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym aspekcie. Działo się także tak dlatego, że na początku firmy cateringowe nie świadczyły obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a nieraz nawet tych dużych, o ile nie było to związane z wynajęciem sali. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy zdecydujemy się wydzierżawić salę czy postanowimy zorganizować imprezę w swoim domu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce zamówione posiłki.

Menu dopasowane do potrzeb klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to dosłownie oferta zamawiana na dowolne rodzinne święto (i nie tylko!). Doświadczeni szefowie kuchni bez trudu przygotują menu harmonizujące z charakterem imprezy, nieważne czy potrzebny ci catering urodzinowy, na chrzciny czy na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje także obsługę komersów, półmetków oraz studniówek. Szukając firmy oferującej taką usługę zalecamy wybrać taką, która będzie w stanie dopasować menu do wizji i – co najważniejsze –budżetu osoby zamawiającej oraz kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy pomagając w ustawieniu i przyozdobieniu stolików.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]