Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

Potrzebujesz zlecić catering imprezowy? Skieruj się w to miejsce.

Sezon letni obfituje w niesłychanie popularne ostatnio eventy plenerowe i pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego tygodnia w przeróżnych miejscowościach kraju organizowane są benefisy, sympozja bądź bankiety. Wszystkie te eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyrządzane i smakowite posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – kluczowa jest całość oprawy

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym odbędzie się piknik bądź zarezerwowałeś salę bankietową? Najważniejszy krok za Tobą! Teraz musisz postarać się o to, aby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia apetycznych przekąsek, ciepłych dań oraz napojów. Miej na uwadze, że w czasie istotnych bankietów nie godzi się postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i oczekiwać, że uczestnicy obsłużą się sami. Ważna jest cała oprawa – wygodne ustawienie stolików, dopasowane akcenty dekoracyjne, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu niewątpliwie docenią również, jeśli dania będą prezentować się na talerzu jak w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Porady odnośnie menu i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu imprezowego

Atutem zlecenia usługi cateringu eventowego jest zdecydowanie to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przyrządzi doskonałe posiłki, ale też szczegółowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy zostaną przywiezione w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoły, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić uczestników pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, aby obserwować z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Należy wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od dłuższego czasu i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki uczestników. W czasie ustalania detali zlecenia zasugeruje ona, które zakąski, potrawy oraz napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]