Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Chcesz zamówić catering firmowy? Skieruj się w to miejsce.

Warsztaty, ważne negocjacje biznesowe czy sympozjum – każda poważna firma niechybnie w końcu stanie przed koniecznością zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli organizowane spotkanie zainteresuje mnóstwo osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering dla firm – przekąski, które można zjeść w mgnieniu oka

Sympozja oraz kursy biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 5-7 godzin, nierzadko także przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają dokładny harmonogram prelekcji, między którymi przewidziane są na ogół trzy półgodzinne przerwy, w trakcie których nie da się spożyć dużego posiłku w okolicznej jadłodajni. Dlatego tak ważne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą szybko zjeść w ciągu przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zabrać na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez obaw o ubrudzenie garnituru i dłoni. Usługa cateringu biurowego obejmuje też użyczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Organizujesz warsztaty? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to też możliwość kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w mniejszej grupie problemów roztrząsanych na spotkaniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, w żadnym razie nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych konferencji lub płatnych wykładów nie powinni wszak pić z tekturowych kubeczków, gryząc własnoręcznie zrobione lub zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc wagę szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o wygodę gości.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]