Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Na joannaklusak.com możesz uzyskać pomoc architekta Kraków

Biuro projektowe oferuje rozległe spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i ustawnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może wykonać całościowy projekt budynku, a potem czynnie doglądać rozwój robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Interesują Cię kreatywne, nieszablonowe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się spośród wielu budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a jednocześnie po prostu komfortowy? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające obecne nurty architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy wybudować

W portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i budynków użyteczności publicznej oraz wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje to między innymi żłobki, apartamenty na wynajem, biura i budynki rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki konkretnego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może też przygotować plan obszernych i funkcjonalnych garderób, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]