Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Niepowtarzalna oferta utrzymania WordPress

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się niezwykle rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Z uwagi na to, że bez przeszkód można opanować podstawy jego obsługi, a jednocześnie jest dość szybki, używa się go dzisiaj do projektowania skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten CMS może być źródłem problematycznych niespodzianek, zatem istotną i pomocną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Z jakiego powodu rekomenduje się polecić aktualizowanie WordPressa profesjonaliście?

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bez wątpienia aktualizowanie jej do obowiązującej edycji WordPressa. Niejednokrotnie jednak przedsiębiorstwa po postawieniu strony zaniedbują okresową instalację nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki hakerskie czy infekcję przez wirusy. Poza tym, pomimo że WordPress jest stosunkowo prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z nieoczekiwanymi problemami z właściwym działaniem sklepu lub strony. Stąd też istotne jest, żeby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, trzeba polecić utrzymanie WordPressa niezależnemu specjaliście.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla przedsiębiorstw oraz blogerów

Usługa opieki technicznej nad stroną to oferta kierowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, tak małych jak i większych przedsiębiorstw, którym zależy na poprawnym i nieustannym działaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest też freelancerom i blogerom mającym własne strony internetowe. W podstawowym oferowanym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych i usuwanie skutków zawirusowania. W pakietach rozszerzonych oferowane są także wszelkiego typu monitoringi (między innymi zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]