Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, znaleźć cenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Doświadczona firma detektywistyczna świadczy kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. warunków i sposobu opieki nad małoletnim, zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności małżonka czy ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, co pozwala na prostsze zdobycie cennych danych.

Kto zazwyczaj korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Do agencji detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność żony lub męża i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w efektywny i szybki sposób zdobyć niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich personel ma również doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć w sądzie.