Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Skieruj się tutaj jeśli jesteś zainteresowany domy drewniane projekt

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowoczesna budowa sprawia, że tego typu domki nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać także w miesiącach zimowych? Gdzie znaleźć specjalistę, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – nowoczesna konstrukcja

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na spełnienie planów o własnej nieruchomości. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają bardzo szybko, gdyż są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Odchodzą także czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Projektanci twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej powszechne. Łączą one w sobie różne elementy. Domy drewniane całoroczne zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom dają komfort taki sam jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – jak znaleźć fachowca

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje wykonane z surowca naturalnego, co powoduje, że w pomieszczeniach panuje korzystny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu drewna osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane cechują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy ich jeszcze ocieplać. Kolejnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można konstruować także w miesiącach zimowych, bo wszystkie roboty realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]