Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producentów stolarki okiennej na www.oknostol.com.pl

Tradycyjne okna drewniane są bardzo szykowne i funkcjonalne. Współgrają z każdą konstrukcją – od starych domów po współczesne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co przesądza o ich solidności?

Producent okien drewnianych – gwarantuje świetne efekty wizualne

W dzisiejszych czasach okna drewniane są produkowane z użyciem najnowszych technik, co sprawia, że cechują się niskim współczynnikiem utraty ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a mycie jest łatwe. Okna drewniane zapewniają doskonałe wrażenia wizualne, posiadają zaokrąglone profile, najlepszej jakości rączki. Mogą być wykonane zarówno z drewna polskiego – np. sosny, jak i gatunków egzotycznych (meranti). Okna drewniane są modne w Polsce, ponieważ łączą ekologiczne materiały z awangardowymi metodami.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych najczęściej proponuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia dźwiękochłonność oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je zabiegom konserwacyjnym. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia także estetyczne balustrady, doskonałe do stuletnich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako komponent naturalny jest zupełnie bezpieczne dla środowiska, sprawdza się przy pracach konserwatorskich zabytków. Rekonstruując zabytek warto zatem wybrać wysokogatunkowe, solidne i gustowne komponenty drewniane.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]