Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Producent blach dachowych - pełną ofertę poznasz na regamet.pl.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy znowu wypierają z rynku zakładane przez dziesięciolecia popularne dachówki ceramiczne czy betonowe. Liczne zalety tych pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale też dla deweloperów.

Pokrycia dachowe z blachy – mniejszy ciężar na struktury dachu

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z kilku powodów. Przede wszystkim są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachui zarazem ułatwia transport i rozładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i trwa krócej w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich równe rozłożenie pochłania z reguły dużo więcej godzin. Inną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie każdej, nawet bardzo skomplikowanej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się bardzo dobrze zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starszych budynków, tym bardziej, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżnia także lepsza szczelność. Oprócz tego łatwo je wyczyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić pokrycia dachowe wysokiej klasy?

Żeby nabyć nowoczesne blachodachówki dobrej klasy nie trzeba szukać daleko. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się obszerny asortyment paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, rozsianych na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na powstawanie rys, rdzewienie, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym prócz własnych produktów oferuje też akcesoria dachowe (przykładowo okna dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych wiodących marek.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08