Bartek Sitarski – architekt

Szukasz porady architektów Kraków? Skieruj się tu

Od wyborów podjętych w początkowej fazie budowy lokum zależy to, czy odpowie na nasze potrzeby. Z tego powodu należy dobrze zastanowić się nad każdym aspektem i, jeśli nie mamy wystarczającej wiedzy, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić poszczególne pomieszczenia i ułatwi przystosowanie domu do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług dobrego architekta?

Architekt wie, jak znaleźć najlepsze technologie

Potencjalni posiadacze własnego lokum mogą mieć problemy z wyborem technologii, w których budynek ma być wzniesiony. A ta decyzja jest naprawdę istotna, bowiem mają one duże znaczenie dla wygodę domu. Ze względu na to, warto wcześniej skonsultować to z architektem i zyskać pewność, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Nie potrafisz wybrać projektu? Zrobi to za ciebie architekt

Dom na tradycyjną modłę lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski czy wielokondygnacyjny? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają naprawdę mnóstwo, a w uporaniu się z podobnymi problemami pomoże właśnie architekt. Może zaproponować któryś z opracowanych już projektów albo stworzyć go słuchając naszych uwag.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze zastanówmy się nad naszymi oczekiwaniami. Powinniśmy również w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze rozwiązanie – oraz przygotować wszystkie papiery posesji.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]