Aktywne wyprawy – atrakcyjne trekkingi i szkolenia dla każdego

Wycieczki dla aktywnych - ta niebywała oferta każdego usatysfakcjonuje.

Rozróżnia się dwa typy ludzi: ci, którzy czas wolny lubią spędzać na słodkim lenistwie i ci, którzy w każdy urlop muszą zrobić coś nowego, czego dotychczas nie przeżyli. Z myślą o tych ostatnich agencje turystyczne szykują ciekawe oferty wycieczek dla aktywnych.

Aktywne wycieczki – znakomita okazja, aby nabyć przydatne kwalifikacje

Wycieczki dla aktywnych to starannie zorganizowane kilkudniowe wyprawy dla tych, którzy chcą poznać przeróżne rejony świata i Polski z całkiem nowej perspektywy. Harmonogram takich wycieczek jest naładowany fantastycznymi atrakcjami, których przeciętny urlopowicz nie doświadczy z pozycji komfortowego fotela na werandzie wynajętego domku w górach. Wyprawa dla osób szukających ciekawych wrażeń to także kapitalna sposobność, by nabyć dodatkowe kwalifikacje, bowiem niejednokrotnie łączy się ze szkoleniami koniecznymi do poznania reguł prawidłowego zachowania się w określonym terenie. Na wyprawie w góry można m.in. dowiedzieć się, jak używać raków oraz czekana czy jak poruszać się po via ferratach. Uczestnicy poznają strategie survivalu, a także tego, co zrobić w niebezpiecznych okolicznościach, które mogą ich spotkać, a więc przykładowo podczas lawiny. Warto także wspomnieć, że taka wycieczka w góry nafaszerowana jest trudnymi zadaniami wymagającymi zaufania i kooperacji między członkami grupy, co może skończyć się zawiązaniem wieloletnich znajomości.

Aktywne wyprawy to nie tylko polskie góry

Najatrakcyjniejsze wyprawy, które będą wymagały od nas znakomitej kondycji fizycznej, to zwłaszcza wycieczki w góry, w tym m.in. w góry wysokie, a celem są szczyty rozsiane po całym świecie. Osoby bez doświadczenia w eskapadach górskich, ale z odpowiednią kondycją, mogą uczestniczyć np. w trekkingu po Podhalu i wejść 4 najbardziej znane wierzchołki tego regionu: Giewont, Turbacz, Trzy Korony oraz Babią Górę. Mogą również odwiedzić Sycylię, gdzie będą podziwiać Etnę, miejscowe parki narodowe i odwiedzą przepiękne miasta tej wyspy – Katanię, Palermo oraz Trapani. Ale Stary kontynent to nie jedyne tereny, dostępne dla początkujących turystów – bez trudu poradzą sobie również podczas wycieczki w Himalaje bądź na Wyspy Komodo.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]