Zastosowanie lonży jeździeckiej

Znajdź lonżę dla konia na horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142

Lonża jeździecka to sprzęt nadzwyczaj często używany w trakcie lekcji jazdy konnej oraz treningów. Jakiego typu lonże jeździeckie są obecne na rynku? Z czego są produkowane te sprzęty i gdzie warto ich szukać?

Lonża jeździecka – typy i jej funkcja

Lonża dla konia to dość długa linka, zwykle 5-8 metrowa, na której prowadzi się wierzchowca w czasie nauki jazdy i treningu technik związanych z dosiadem, utrzymywaniem równowagi w siodle, łapaniem strzemion, a także trzymaniem wodzy. Konia prowadzi się po obrysie koła, natomiast lonża jest wykorzystywana do nadzorowania reakcji zwierzęcia. Narzędzie to służy również akrobatom cyrkowym oraz woltyżerom do doskonalenia technik i asekuracji wykonywanych trików. Lonża przydaje się prócz tego przy hipoterapii. Z lonżę jeździeckiej korzysta się także w trakcie treningu bez jeźdźca – w takim wypadku używana jest do szkolenia młodych zwierząt i dostarczenia im należytej dawki aktywności.

Lonża dla konia – postaw na produkty znanych firm

Rozległe spektrum akcesoriów jeździeckich znajdziesz w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych, które sprzedają specjalistyczny oprzyrządowanie w rozważnych cenach. Posiadają one lonże jeździeckie znanych marek – takich jak Harrys Horse, Waldhausen czy Kerbl. Interesuje Cię lonża dla konia w czerwonym, błękitnymalbo brązowym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade oferuje szeroki asortyment produktów, które spełnią wymagania nawet najkapryśniejszych klientów. W ofercie obecne są produkty wyprodukowane m.in. z materiału nylonowego. Lonże wyposażone są w obrotowy zaczep, a delikatne tworzywo jest miłe w dotyku.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]