Wyjątkowa biżuteria z koralem

Tutaj zamówisz biżuterię z koralem

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi mocami. Co więcej, kamień korala wycisza osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest również drzewem oceanów. Poświęcony bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Kamień korala często spotykany jest w kolorach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadziej przyjmuje odcień niebieski.

Czy biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala szczególnie związane są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i stabilne życie .

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]