Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Jeśli szukasz kolczyków na biglach, kliknij tutaj

Biżuteria to nie tylko szlachetne kamienie oraz metale. Istotne są wszak zarówno ich wzory, ale także względy praktyczne – kolczyki, których nie używa się wygodnie z pewnością rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego względu kupując biżuterię powinniśmy sprawdzić, który typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna wielka – angielskie, klipsy czy bigle. Które z nich okażą się najlepszym pomysłem? Dobrze między innymi postawić na kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe oraz doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla kobiet o dość kwadratowej twarzy – bywają długie, zatem nadają twarzy ostrości. Świetnie będą także wyglądały na okrągłej buzi – szczególnie, gdy wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy jednak nadmienić, iż kobiety o trochę odmiennej buzi również mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą jedynie dobrać odpowiedni model.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi kamieniami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny oraz wyobraźni twórcy. Największym zainteresowaniem cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i minerałami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Które z nich najlepiej kupić? To rzecz własnych upodobań – czasem korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej zda egzamin minerał sztuczny, zatem zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]