Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Planujesz organizację imprezy w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować odpowiednie zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i o czym warto pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się podczas ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale także przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może także zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie, oraz całoroczne. Wybór stosownego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Wytrzymałe i łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnionym szkieletem i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjne składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają też ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.