Stratasys, Makerbot, Formlabs – co oferuje dystrybutor drukarek 3D?

Co warto wiedzieć o drukarki 3D sprzedaż?

Jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Najistotniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada aparaturę do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Kolejnym filarem są usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D i skanowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Posiadane w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM i SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLS, SLA, PolyJet, FDM i DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. To największa w Polsce oferta aparatów do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D. Co więcej CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym też tworzywa wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 1010, Nylon 12 CF i inne (elastyczne, dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów CadXpert posiada też żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa stosowane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Oferta CadXpert jest adresowana zarówno do klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i przedsiębiorców, profesjonalistów i przedstawicieli różnych sektorów (sprzęt firmy Stratasys). CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada także showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zaintrygowany procedurą wydruku 3D, chce skonsultować z ekspertami projekt lub możliwości technologiczne dowolnego aparatu z asortymentu CadXpert, może przyjechać do krakowskiego showroomu. CadXpert gwarantuje też szeroką obsługę posprzedażową: szkolenie pracowników w obsłudze kupionych drukarek 3D, wsparcie techniczne i merytoryczne czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jak kształtują się koszty urządzeń do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalna drukarka czy skaner kosztują tyle, iż już nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może je kupić. Zainwestowanie w profesjonalne narzędzia do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w obrębie sektorów, jak między innymi odlewnictwo, stomatologia, medycyna oraz motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla budżetu firmy.
Sektor narzędzi do drukowania przestrzennego wciąż ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się pionierskie technologie oraz możliwości, na które kilka lat temu mogły sobie pozwolić jedynie ogromne koncerny. Współcześnie – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają też niewielkie firmy, te z daleko skromniejszym budżetem. Sprzęt do druku przestrzennego są nieustannie udoskonalane i rozwijane, z każdym rokiem obniża się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma szereg zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]