Srebrne wisiorki

Moc wisiorków

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś innego za każdym razem. Niestety luksus kupowania dużej ilości biżuterii nie każdej z przedstawicielek płci pięknej jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z którego go wykonano. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (owalu, łzy, kwadratu etc) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór jest także jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]