Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Sprawdź, gdzie nabyć słój z kranikiem

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Znaczną popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, mające sporo zastosowań. Jak można je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie używany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, soków oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]