Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]